Rowerowe zawody zręcznościowe

W dniu 20 września uczniowie klasy IIc w składzie: Oliwia Oleszczuk, Marlena Skwierczyńska, Damian Ługowski, Kacper Kosieradzki oraz Julian Kozłowski pod opieką wychowawcy p. Wojciecha Chwedczuka brali udział w rowerowych zawodach zręcznościowych.

Rywalizacja odbywała się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, a ich organizatorem było miasto Siedlce. Po zapoznaniu się z profilem toru uczestnicy zawodów przystąpili do rywalizacji. Po zakończeniu rywalizacji /zajęliśmy w nich 4 miejsce na 9 startujących zespołów/ wysłuchaliśmy prelekcji przedstawiciela policji o bezpiecznym poruszaniu się rowerem po mieście. Obdarzeni drobnymi prezentami, obiecując sobie, że za rok będzie lepszy wynik, w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.

RajdR1RajdR2

RajdR3