Zbiórka żywności 29-30.09 2017r.

W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny podjęliśmy współpracę z Bankiem Żywności w Siedlcach. Współpraca polega na udziale w akcjach zbiórki żywności pod hasłem „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM”.

Wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pani Aldony Czapskiej i pani Iwony Prokop włączyli się w walkę z niedożywieniem dzieci w Polsce, zbierając produkty spożywcze w sklepach: Biedronka i Topaz na ulicy Warszawskiej. Zebrana żywność zostanie przekazana za pośrednictwem Banku Żywności do organizacji i instytucji zajmujących się dożywianiem dzieci.

Uczniom z klas: III a, III b, III c, III d, III f dziękujemy za aktywną trzyletnią współpracę. W kolejnych zbiórkach uczestniczyć będą klasy 2 gimnazjum i klasy 7 szkoły podstawowej.

Wyrazy wdzięczności za wsparcie i udział przekazujemy mieszkańcom naszego miasta, którzy wielokrotnie pokazali wielkie serca.

zbiorka1zbiorka2zbiorka3