Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Wyniki XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2021

22 kwietnia 2021 roku odbyła się jubileuszowa - 30 edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur. Do tego prestiżowego konkursu przystąpiło 6 milionów uczestników z 90 krajów. Jego atrakcyjność podnoszą wspólna dla wszystkich krajów data oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów. Z naszej szkoły swoich sił spróbowało 39 uczniów klas II - VIII, którzy podjęli to wyzwanie w formie stacjonarnej i wielu z nich osiągnęło sukcesy.

Tytuł laureata zdobyła Weronika Łopucka z klasy 4c uzyskując maksymalną liczbę punktów.

Wyniki bardzo dobre uzyskali:

Szymon Wągrodzki 4c

Franciszek Boguszewski 6d

Wyróżnienia uzyskali:

Szymon Michalak 2a

Maja Kierzkowska 2a

Mateusz Dąbrowski 2c

Adam Kamiński 2d

Jakub Radziwonka 3c

Szymon Biernacki 4c

Miłosz Kulesza 4c

Gratulujemy!

Szkolny koordynator Joanna Jakubik

f t g m