Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Najładniejszy zeszyt w klasie Ib - konkurs

Głównym celem konkursu było promowanie estetycznego prowadzenia zeszytów i dbałości o graficzny kształt pisma. Prowadzenie konkursu ma za zadanie kształcić w uczniach nawyki pozytywnego stosunku do obowiązków szkolnych, systematyczności, dbałości o mienie szkolne: zeszyty, podręczniki, książki oraz kształcić własny charakter, by w efekcie dążyć do podniesienia poczucia własnej wartości.

NAJŁADNIEJSZY ZESZYT TO:

-zeszyt prowadzony systematycznie,

-zeszyt prowadzony starannie,
-pismo czytelne, przejrzyste,
-podkreślone tematy,
-jak najmniej skreśleń, poprawek,
-z minimalną liczbą błędów,
-czysty, bez zagięć, oprawiony,
-podpisany imieniem, nazwiskiem i klasą.

Konkurs trwał 2 miesiące. Po systematycznej obserwacji i sprawdzeniu zeszytów wyłoniono zwycięzców. Wszystkie zeszyty były bardzo ładne, staranne i kolorowe, dlatego bardzo trudno było wybrać ten NAJ! W konkursie przyznano 2 pierwsze miejsca:

I miejsce – Iga Grzybowska,

I miejsce – Damian Trznadel

oraz wyróżnienia za wzorowe zeszyty:

- Julian Bareja,

- Jan Gdula,

- Julian Krupa

- Piotr Pawłowski,

- Alicja Włodarek

Po przeprowadzeniu konkursu zwycięzcom wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

20210317 090242

20210210 090816

f t g m