Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Memory Master

W dniu 20 listopada 2020r. odbyła się XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z języka angielskiego Memory Master, w którym wzięło udział 35 uczniów z klas 4-8 naszej szkoły. Konkurs po raz pierwszy odbył się w wersji online. Aż 20 uczniów, czyli ponad połowa uczestników, zdobyła bardzo wysokie wyniki w konkursie.
Dziewięcioro uczniów otrzymało dyplom Laureata II stopnia:

1. Wągrodzki Szymon kl.4c
2. Kaczanowicz Marcel kl.5a
3. Szwed Arkadiusz kl.6a
4. Kaczyński Nikodem kl.6b
5. Żmudzińska Emilia kl.6b
6. Reda Maksymilian kl.6c
7. Kozioł Maja kl.6e
8. Kaczyński Oliwier kl.7b
9. Radkiewicz Paweł kl.8b
Czworo uczniów otrzymało dyplom Laureata III stopnia:
1. Jarocka Oliwia kl.6b
2. Kołodziejak Victoria kl.6b
3. Łukasiuk Amelia kl.6b
4. Uziębło Adrianna kl.6b

Siedmioro uczniów otrzymało Wyróżnienia:
1. Adamiak Maja kl.6b
2. Zaliwska Alicja kl.6b
3. Kryńska Natalia kl.7a
4. Sołoniewicz Kinga kl.7a
5. Wągrodzka Amelia kl.7a
6. Antczak Alan kl.7b
7. Stolarczyk Martyna kl.8b
Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak licznie wzięli udział w konkursie i uzyskali tak wysokie wyniki. Konkurs Memory Master jest pomocnym narzędziem do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania uczniów. Dzięki tej formie konkursu nie tylko sprawdzamy wiedzę uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób pragniemy zachęcić naszych uczniów do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

Gratulujemy uczniom uzyskanych wysokich wyników i życzymy wszystkim dalszych sukcesów!

Małgorzata Makowiecka- koordynator konkursu