#RazemNaŚwieta

W związku z faktem, iż w tym roku Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zorganizowanej przez MEN "Razem na Święta" w okresie przedświątecznym zostało zorganizowanych kilka przedsięwzięć w których wzięli udział uczniowie już od najmłodszych klas. Między innymi uczniowie klas 3a, 3c oraz 6c przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne, które zostały wysłane do emerytowanych nauczycieli naszej szkoły.

#RazemNaŚwieta

Za zaangażowanie podziękowania dla:
p. Aleksandry Szmurło oraz uczniów klasy 3a: Zosia Rządkowska, Marcel Mazurek
p. Magdaleny Kruś - Rowickiej oraz uczniów klasy 3c: Zuzanna Chacinsaka, Rafał Borkowski, Aleksander Ilinski, Karolina Pawluk, Oliwia Stanczuk, Bareja Wiktoria, Soczewka Wiktoria
Uczniów klasy 6c: Julia Kacprzak, Kornelia Kokieć, Maksymilian Reda
oraz szczególne podziękowania dla p. Moniki Olejniczak za napisanie życzeń świątecznych

Koordynatorem akcji była p. Katarzyna Łukasiuk

Dodatkowo dzięki współpracy z Bankiem Żywności, pomimo wielu trudności udało się w naszej szkole zorganizować żywnościowe paczki świąteczne dla wybranych uczniów z naszej szkoły.
Koordynatorem akcji była p. Iwona Prokop, wsparcie: p. Katarzyna Łukasiuk