Gość specjalny w klasie 1b i 1d

26 listopada 2020r. gościliśmy na naszych lekcjach online szczególną osobę. Była to pani Ewa Kaczyńska, pielęgniarka ze Szpitala Miejskiego w Siedlcach. Pani opowiedziała dzieciom o pandemii koronawirusa, przekazała ważne wskazówki, jak należy się chronić przed infekcją oraz jak należy zachować się w czasie kwarantanny. Pani opowiedziała uczniom, jak wygląda teraz praca w szpitalu. Na koniec pokazała dzieciom, jak powinno się prawidłowo myć ręce.

Uczniowie z klasy 1b, Jaś Gdula, Julek Krupa, Iga Grzybowska i Piotrek Wysokiński, nagrali filmiki, w których wykorzystują wiedzę zdobytą podczas lekcji. Zapraszamy do oglądania. Pani Ewie bardzo dziękujemy za poświęcony czas. Postaramy się stosować do zaleceń.

Filmik1   Filmik2   Filmik3   Filmik4