Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy na  temat zdrowia i jego ochrony  – MEDITEST. Konkurs ten odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 7–8 uczestniczyło 28 uczniów, natomiast  w kategorii klas 3 gimnazjum – 32 uczniów. Celem konkursu było  promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach.

Uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie lokaty .  W kategorii gimnazjum  :

Niedziółka Julia – 3 miejsce i tytuł laureata,

Pilich Maria – 5 miejsce i tytuł laureata,

Wyróżnienia otrzymali: Gadomska Natalia, Dąbrowska Kinga, Michalczyk Patrycja, Czarnocka  Nikoleta,  Duk Jakub, Paczuska Julia, Rychlik Daria, Gruszka Aleksandra, Trochimiak Wiktoria.

W kategorii klas 7-8 szkoły podstawowej  6 uczniów otrzymało wyróżnienia. Są to: Seroka Jakub, Soczewka Sandra, Klukowska Aleksandra, Mężyńska Wiktoria, Ozga Maja, Rudeczko Wiktoria.

Koordynatorami  konkursu  i opiekunami uczniów były  p. Aldona Czapska i p. Elżbieta Pilich.

Laureatom  i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MEDITEST

Get started with blogging on howtostartblogging.com