Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie Razem Ratujemy Konie

Nagroda, to dofinansowanie 50% do 7 dniowego ( 6 noclegów ) pobytu z wyżywieniem i atrakcjami w Zakopanem.

link informujący o zajęciu I miejsca w konkursie: https://www.fundacjahpd.pl/kopia-wyniki-konie-5

W ramach konkursu podjęto działania:

1. Wykonanie plakatu konkursowego- Aleksandra Knap 5a.
  2. Opracowanie i wydrukowanie pamiątkowych naklejek- Aleksandra Knap 5a.
  3. Przygotowanie puszek do zbiórki pieniędzy- Małgorzata Soszyńska 5a oraz Kinga Sołoniewicz 5a i Gabriela Sołoniewicz 7a.
  4. Przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na rzecz budowy azylu dla koni rehabilitujących dzieci z autyzmem- klasa 5a i 7a.
  5. Wizyta w szkółce jeździeckiej „Zielony raj”  w Siedlcach oraz w Stajni  Jasminum w Chlewiskach- klasa 5a.
  6. Wizyta w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach w celu poznania objawów autyzmu i zachowań dzieci chorych na autyzm- klasa 5a.
  7. Spotkanie z zaproszonym gościem p. Anną Wilczyńską-  instruktorem z Ośrodka Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego- klasa 5a.
  8. Przeprowadzenie zbiórki suchego chleba i warzyw, które zostały przekazane do stadnin prowadzących hipoterapię- klasa 5a i 7a.
  9. Przygotowanie ciasteczek z wróżbami i sprzedaż ich podczas szkolnych Andrzejek w celu zebrania kolejnych funduszy- Alicja Wiewiórka, Kinga Sołoniewicz i Oliwia Mężyńska z klasy 5a.
  10. Przygotowanie plakatów o koniach-  Ola Kasperuk, Patrycja Pawluk 7a.
  11. Pokaz stroju do jazdy konnej- Natalia Rybaczewska 7a.
  12. Przygotowanie wystawy gadżetów związanych z tematyką koni- klasa 7a z inicjatywy Gabrysi Sołoniewicz.

Akcję przeprowadzili uczniowie z klasy 5a i 7a pod opieką p. Iwony Prokop i Aldony Czapskiej.

Zebraliśmy kwotę  618 zł 36 gr, która została przekazana na konto Fundacji Honor Pomagania Dzieciom.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ.