Kolejny sukces chóru "Canzona"

W dniach 26 -28 października 2018 r., w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się 38. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży. Nasz szkolny chór „Canzona” pod dyrekcją Pana Dariusza Różańskiego, od kilu już lat z powodzeniem uczestniczy w tym niezwykłym wydarzeniu.

W bieżącym roku dziewczęta wystąpiły jako Międzyszkolny Chór ,,Canzona” przy Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach i odniosły kolejny sukces.

Zdobyły w swojej kategorii ZŁOTY KAMERTON oraz dodatkową nagrodę ufundowaną przez Miasto Bydgoszcz – statuetkę Łuczniczki – za wyróżniającą kulturę brzmienia.

Warto nadmienić, iż Jury Konkursu, w protokole z posiedzenia komisji oceniającej stwierdziło, że tegoroczne prezentacje konkursowe wyróżniały się bardzo wysokim poziomem artystycznym.

galeria zdjęć:

Get started with blogging on howtostartblogging.com