Złote Pasmo dla "CANZONY"

Dnia 28.04.2018 r. szkolny chór Canzona, pod dyrekcją Dariusza  Różańskiego, wziął udział w Wojewódzkim Konkursie Chórów Regionu Mazowieckiego Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2018.

Konkurs odbył się w  Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Organizatorem konkursu było Narodowe Forum Muzyki.
Chór Canzona zdobył Złote Pasmo i wyróżnienie specjalne za najlepiej wykonany utwór obowiązkowy Chorał Józefa Świdra do tekstu Krzysztofa Kamila Baczyńskiego (Elegia o chłopcu polskim) oraz otrzymał Puchar Dziekana Wydziału Dyrygentury Chóralnej Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie  za uzyskanie najwyższej punktacji spośród wszystkich chórów uczestniczących w konkursie.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ.

ZlotePasmo2018

Get started with blogging on howtostartblogging.com