Copyright 2019 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Olimpiada Ekologiczna

Finałowa rozgrywka odbyła się 11 -12 kwietnia w Hali Sportowej Ośrodka Sportu w Siedlcach. Naszą szkołę reprezentowało dziewięć  drużyn z klas: 4a,7a,7b, 2c,2d,3b pod opieką pani Aldony Czapskiej i pani Elżbiety Pilich.

Z przyjemnością informujemy, że pierwsze miejsce wśród gimnazjalistów zajęła drużyna  Korników  z klasy 3b w składzie : Krzysztof Chłopek, Maciej Chojecki, Filip Dudewicz i  Piotr Radomyski. Drużyna Dzwoneczków  z klas 7b zajęła  drugie miejsce  w składzie: Filip Jastrzębski, Maja Ozga, Wiktoria Rutkowska i Sandra Soczewka  – opiekun drużyn pani Aldona Czapska .

Było o co walczyć. Nagrodą dla najlepszych drużyn  są czterodniowe wycieczki  do Krakowa i w Góry Świętokrzyskie .

Gratulujemy sukcesu.

f t g m