Copyright 2018 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej

Wśród uczniów naszej szkoły największy sukces odniósł Dawid Gut z klasy IIb, zdobywając brązowy medal na dystansie 50m stylem dowolnym w kategorii wiekowej 2002-2004r. Dawid uzyskał na tym dystansie czas 28,22 sek.
Opiekunami naszych uczniów byli: Cezary Figarski oraz Paweł Bareja.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy Sekcji Pływackiej UKS Ósemka Siedlce działającej przy szkole. Zdecydowana większość  zawodników uplasowała się na podium oraz była w pierwszej dziesiątce. Pływacy klubu zdobyli łącznie 31 medali!

Rocznik 2009 i młodsi
25m styl dowolny dziewczęta :
Zosia Kożuchowska - 2 miejsce z czasem 23.41
Lena Mierzejewska - 3 miejsce 25.69

25m styl klasyczny dziewczęta :
Zuzanna Wakulińska - 1 miejsce 29.38

25m styl dowolny chłopcy :
Ignacy Ostrowski - 1 miejsce 22.59
Filip Kobak - 2 miejsce 22.90
Szymon Wójcik - 3 miejsce 26.04

25m styl klasyczny chłopcy :
Ignacy Ostrowski - 1 miejsce 24.36
Filip Kobak - 2 miejsce 28.44
Szymon Wójcik - 3 miejsce 30.46

Rocznik 2007/2008
50m styl dowolny dziewczęta :
Wiktoria Karwowska - 1 miejsce 39.08
Amelia Dębska - 3 miejsce 43.74

50m styl klasyczny dziewczęta :
Wiktoria Karwowska - 1 miejsce 47.68
Natalia Florian - 2 miejsce 52.86

50m styl dowolny chłopcy :
Patryk Kaczyński - 1 miejsce 38.84
Wojciech Jóźwiak - 2 miejsce 39.40
Krzysztof Wentykier - 3 miejsce 40.90

50m styl klasyczny chłopcy :
Wojciech Jóźwiak - 1 miejsce 48.65
Bartosz Wentykier - 2 miejsce 48.97
Krzysztof Wentykier - 3 miejsce 50.32

Rocznik 2005/2006
50m styl dowolony dziewczęta :
Zuzanna Niewiatowska - 1 miejsce 36.91
Oliwia Pikulska - 2 miejsce 36.95
Oliwia Witczuk - 3 miejsce 40.68

50m styl klasyczny dziewczęta :
Oliwia Pikulska - 1 miejsce 44.24
Oliwia Witczuk - 2 miejsce 46.07
Zuzanna Niewiatowska - 3 miejsce 48.84

50m styl dowolny chłopcy :
Maciej Nieczyporuk - 1 miejsce 33.82
Maksymilian Włodarczyk - 2 miejsce 35.95
Filip Sejbuk - 3 miejsce 36.41

50m styl klasyczny chłopcy :
Maciej Nieczyporuk - 1 miejsce 47.36
Filip Sejbuk - 2 miejsce 47.52
Maksymilian Włodarczyk - 3 miejsce 49.16

Link do wyników:
http://www.tkkfsiedlce.org.pl/attachments/article/100/wyniki%20p%C5%82ywania%202017.xls

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ.

f t g m