I miejsce dla zespołu teatralnego z PG4 w XII Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Brytyjczycy uwielbiają żartować - robią to, gdy są zdenerwowani, znudzeni czy smutni. Dowcipy opowiadane są dosłownie o wszystkim, a tematy tabu niemalże nie istnieją. Angielski humor opiera się na sarkazmie, ironii, absurdzie oraz wyśmianiu samego siebie. W tej atmosferze, wzorując się na kultowych skeczach takich jak Monty Python, Mr Bean czy Benny Hill, uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 4 (Filip Dziewulski z IIIc, Martyna Charuta i Wiktoria Szysz z IIIb, Katarzyna Czarnocka z IIe, Filip Wawrecki, Konstanty Musiej i Piotr Bondarczuk z IIc, Julia Arct z IIa, Karolina Chibowska, Dominika Lemieszek i Oskar Jakimiak z Ib) pod kierunkiem p. Anety Gut, p. Edyty Flanczewskiej i p. Anny Purzyckiej przygotowali przedstawienie w języku angielskim pt. „At the Big Eyes Restaurant”.
Dnia 9 czerwca 2016 roku uczniowie zdobyli I miejsce w XII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w kategorii szkół gimnazjalnych. Konkurs został zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Anna Purzycka

Get started with blogging on howtostartblogging.com