Copyright 2021 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie:

 klasy 2

Julia Kordys                         klasa 2a                     laureat, V miejsce w kraju,

Aleksandra Szwed               klasa 2d                     laureat, VI miejsce w kraju,

Maja Kierzkowska               klasa 2a                     laureat, VII miejsce w kraju,

Adam Kamiński                   klasa 2d                     laureat, VIII miejsce w kraju,

klasy 3

Jakub Radziwonka               klasa 3c                     laureat, VI miejsce w kraju,

Sebastian Detyna                 klasa 3d                     laureat, VIII miejsce w kraju,

klasy 4

Szymon Biernacki                klasa 4c                     laureat, III miejsce w kraju,

Weronika Łopucka               klasa 4c                     laureat, IV miejsce w kraju,

Szymon Wągrodzki              klasa 4c                     laureat, VI miejsce w kraju,

Gabriela Babicz                    klasa 4b                     laureat, VII miejsce w kraju,

Miłosz Kulesza                     klasa 4c                     laureat, VII miejsce w kraju,

Sandra Miśko                        klasa 4a                     laureat, VII miejsce w kraju,

Ignacy Ostrowski                  klasa 4c                     laureat, VII miejsce w kraju,

Aleksandra Korzeniowska    klasa 4a                     laureat, VIII miejsce w kraju,

Weronika Mikiciuk               klasa 4c                     laureat, VIII miejsce w kraju,

klasa 5

Marcel Kaczanowicz            klasa 5a                     laureat, V miejsce w kraju,

klasy 6

Franciszek Boguszewski      klasa 6d                     laureat, IV miejsce w kraju,

Aleksander Ostrowski          klasa 6c                     laureat, V miejsce w kraju,

Maksymilian Reda                klasa 6c                    laureat, V miejsce w kraju,

Arkadiusz Szwed                  klasa 6a                   laureat, V miejsce w kraju,

Milena Drzewiec                  klasa 6c                    laureat, VI miejsce w kraju,

Maja Kozioł                          klasa 6e                    laureat, VI miejsce w kraju,

Alicja Zaliwska                     klasa 6b                   laureat, VII miejsce w kraju,

Tomasz Tajak                       klasa 6c                  laureat, VIII miejsce w kraju,

klasy 7

Amelia Wągrodzka               klasa 7a                   laureat, VI miejsce w kraju,

Julia Włodarczyk                  klasa 7a                   laureat, VI miejsce w kraju,

Lena  Dudewicz                    klasa 7a                   laureat, VII miejsce w kraju,

Lena Krasuska                      klasa 7a                   laureat, VII miejsce w kraju,

Alan Antczak                        klasa 7b                   laureat, VIII miejsce w kraju,

klasy 8

Maciej Kozłowski                klasa 8a                    laureat, VIII miejsce w kraju

                                                                     Gratulujemy!

Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” w sesji jesiennej w roku szkolnym 2021/2022, jeśli wyrazi taką chęć.

                                                                                           koordynator szkolny Iwona Prokop

f t g m