Copyright 2018 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Festiwal twórczości dziecięcej i młodzieżowej

Zespół otrzymał 2 nagrodę.

Czytaj więcej...

Kangur 2018

Dnia 15 marca 2018 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo–Planeta PLUS

W tegorocznej edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Geo–Planeta PLUS na temat: "Góry Świętokrzyskie, Karpaty  i Sudety"przeprowadzonego  przez   Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”przy współpracy merytorycznej Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego najlepsze wyniki  w naszej szkoły osiągnęli:

Czytaj więcej...

Złote Pasmo dla "CANZONY"

Dnia 28.04.2018 r. szkolny chór Canzona, pod dyrekcją Dariusza  Różańskiego, wziął udział w Wojewódzkim Konkursie Chórów Regionu Mazowieckiego Projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2018. 

Czytaj więcej...

Sukces Szkolnego Teatru OCZY-WIŚCIE

27 kwietnia w MOK Siedlce podczas przesłuchań w kategorii ,,Teatr'' w XXIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej '2018 Szkolny Teatr OCZY-WIŚCIE ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach w kategorii wiekowej ,,szkoły podstawowe klasy IV-VI'' za spektakl pt. “Królewna Śnieżka – historia prawdziwa” otrzymał I miejsce.

Czytaj więcej...

Sukces najmłodszych chórzystek Canzony

26 kwietnia 2018 r., w Centrum Kultury i Sztuki na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbył się Koncert Laureatów VIII Siedleckiego Konkursu Piosenki Gospel w Języku Angielskim. 

Czytaj więcej...

Sukces w VIII Dyktandzie Siedleckim!

Nasza szkoła w VIII Dyktandzie Siedleckim zdobyła II miejsce w klasyfikacji zespołowej w kategorii uczniów gimnazjum.

Laureatką została Urszula Troć, uczennica klasy IIIb, zdobywając 2. miejsce. GRATULACJE!!!

Czytaj więcej...

Zawody gimnastyczne

W dniu 21 kwietnia 2018 r. odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska w wieloboju gimnastycznym klas I-IV. Nasza szkoła wzięła udział w zawodach po raz pierwszy wystawiając zespół dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

Olimpiada Ekologiczna

Uczniowie naszej szkoły już drugi raz wzięli  udział w Wielkich Igrzyskach Ekologicznych zorganizowanych przez Zakład Utylizacji Odpadów. To był prawdziwy sprawdzian wiedzy z zakresu selektywnej zbiórki odpadów, a także test umiejętności praktycznych.

Czytaj więcej...

Laureatki konkursu recytatorskiego

5 kwietnia w Sali Białej MOK nasze uczennice, Katarzyna Indraszczyk z 3b i Klaudia Sachanowicz z 7a, zostały laureatkami Finału XIV Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów MIĘDZY WIERSZAMI. Zajęły ex aequo 3. miejsce.

Czytaj więcej...

Stypendia dla uczniów

Poniżej przedstawiamy informacje na temat stypendiów przyznanych przez Prezydenta Miasta Siedlce.

Ogłoszenie  Lista 

Najszybsi pływacy w regionie siedleckim

Mistrzowie Regionu Siedleckiego w pływaniu!
W dniu 26.03.2018r. na pływalni MOSiR Mińsk Mazowiecki odbyły się Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "Palma Wielkanocna"

Dnia 20 marca 2018r. w MOK-u odbyło się wręczenie nagród przyznanych w  Rodzinnym Konkursie Plastycznym PALMA WIELKANOCNA 2018.

Do konkursu zgłoszono 117 palm wykonanych przez 108 uczestników z 23 placówek oraz 9 prac uczestników indywidualnych.

Czytaj więcej...

Wicemistrzostwo w piłce ręcznej chłopców

19 marca szkolna drużyna piłki ręcznej chłopców rozegrała finał regionu.
Pierwszy mecz zwyciężyliśmy z drużyną z Sarnak 20:15, wygrana pozwoliła na walkę o złoty medal.

Czytaj więcej...

Konkurs Maks Matematyczny

12 uczniów z naszej szkoły w dniu 8.03.2018r.  przystąpiło do V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny.

Konkurs ten jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności.

Czytaj więcej...

Zawody Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu - miasto Siedlce 2018

W dniu 7.03.2018r. odbyły się drużynowe i indywidualne zawody w pływaniu miasta Siedlce. Nasza szkoła, podobnie jak rok temu, zajęła pierwsze miejsce wśród siedleckich szkół w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież.

Czytaj więcej...

Zawody w jeździe szybkiej na lodzie

W czwartek 22 lutego Uczniowski Klub Sportowy Siódemka zorganizował dla uczniów siedleckich podstawówek zawody w jeździe szybkiej na lodzie. Zadaniem startujących było przejechanie na łyżwach trzech okrążeń lodowiska w jak najkrótszym czasie.

Czytaj więcej...

Dalszy ciąg sukcesów naszych piłkarzy ręcznych

W poniedziałek 19 lutego szkolna drużyna piłki ręcznej chłopców pod opieką Pani Marty Hodun ,rozegrała na swojej hali ćwierćfinał regionu.

Czytaj więcej...

Alfik Humanistyczny

Dnia 13 grudnia 2017roku odbył się Alfik Humanistyczny. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z klas IV, VII oraz gimnazjalnych. Celem ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez ŁOWCÓW TALENTÓW JERSZ jest rozwijanie zainteresowań humanistycznych. Wynik bardzo dobry uzyskało 18 uczniów i wynik dobry – 7 uczniów .

Czytaj więcej...

Wyróżnienie w Konkursie Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim

Dnia 01.02.2018r. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach zorganizowało  Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim dla szkół miasta Siedlce oraz  powiatu siedleckiego.

Czytaj więcej...

f t g m