XVI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły, Jana Pawła II „Słowo – dar i tajemnica” - etap szkolny

Dnia 5 października 2018r. w czytelni odbyły się szkolne eliminacje do XVI Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Karola Wojtyły, Jana Pawła II „Słowo – dar i tajemnica”.

Konkurs odbywa się w ramach obchodów XVIII Dnia Papieskiego pod hasłem „ Promieniowanie ojcostwa” pod patronatem Biskupa Siedleckiego i Prezydenta Miasta Siedlce, a organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Uczestniczki szkolnego etapu, uczennice kl.8. oraz kl. 3. gimnazjum, zmierzyły się z bardzo trudnym utworem dramatycznym autorstwa Karola Wojtyły pt. „Promieniowanie ojcostwa” i doskonale poradziły sobie z recytacją.

Zgodnie z regulaminem Konkursu do dalszego etapu przeszły:

Aleksandra Rutkowska z kl. 8b oraz Klaudia Sachanowicz z kl 8 a .

One będą reprezentować naszą szkołę w Miejskim Ośrodku Kultury dnia 17 października 2018 r.

Galeria zdjęć: