Przeczytałeś interesującą książkę?

Jeśli lubisz czytać książki  i przeczytałeś  jakąś bardzo interesującą- zachęć swoich kolegów do jej przeczytania. Stworzymy wspólnie wykaz książek, polecanych przez uczniów naszej szkoły.

Weź białą kartkę papieru - na niej wykonaj swoją pracę.

Podaj  imię i nazwisko autora oraz tytuł książki, a następnie w pięciu zdaniach napisz, dlaczego warto tę książkę przeczytać. Pod tekstem mile widziana  ilustracja do książki.

Podpisz wykonaną pracę swoim imieniem i nazwiskiem. Pamiętaj również o podaniu klasy, do której uczęszczasz.

Wykonaj fotografię  swojej pracy i wyślij ją w postaci pliku JPG na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem:   „Polecam książkę”.

Wykonane prace zostaną umieszczone na stronie szkoły w zakładce biblioteka. Wysłanie pracy jest jednoznaczne ze zgodą na jej publikację.

Zapraszamy :)